Uczennica klasy VIII z wieloma zainteresowaniami:

1. Karate

Od 2015 roku uczęszcza do Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Shotokan Karate Brodnica. Obecnie ma brązowy pas i jest po ponad dwudziestu turniejach, w których zdobyła wiele medali. Uczestniczyła m. in. w Mistrzostwach Europy w Danii oraz Pucharze Świata w Szczecinie, w którym zdobyła srebrny i brązowy medal. Brała udział w Mistrzostwach Polski, podczas których zdobyła całą paletę medali. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Rumunii, które odbędą się we wrześniu.

2. Śpiew

Od dwóch lat kształci się w tym kierunku, w przeszłości uczęszczała na różne zajęcia śpiewu. Śpiewała w  Scholi parafialnej. Brała udział w wielu konkursach.

3. Taniec

Pasją, która towarzyszy Martynie najdłużej, jest taniec. Swoją przygodę zaczęła w wieku 5 lat. Brała udział w paru konkursach, w których zdobyła medale. 

4. Teatr

Przed pandemią uczęszczała przez rok na zajęcia teatralne.

5. Makijaż artystyczny

Parę razy wygrała internetowe konkursy na kosmetyki, dzięki którym mogła wziąć udział w akcji charytatywnej.

Ponadto Martyna zafascynowana jest astronomią, zjawiskami atmosferycznymi (huraganami, tornadami),  językiem angielskim, kulturą amerykańską, literaturą fantastyczną, dietetyką, mediami społecznościowymi, fotografią, filmem i modą.