1. Muzyka

Muzyka towarzyszy jej od 8 roku życia. Wtedy zaczęła uczęszczać na lekcje gry na pianinie. Po trzech latach nauki zdecydowałam się na pójście do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Brodnicy. Obecnie jest w 3 klasie i na swoim koncie ma Wyróżnienie w XV Festiwalu Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I oraz II stopnia w Sierpcu, udział w Konkursie Duetów dziecięcych „Duettino” w Warszawie oraz udział w licznych koncertach okolicznościowych i charytatywnych.. Poza grą na instrumencie uczy się teorii muzyki, kształci swój słuch muzyczny oraz należy do chóru „Fortunato”, który na III Przeglądzie chórów szkół muzycznych w Toruniu zdobył srebrny dyplom. Oprócz tego przez 2 lata śpiewała w scholi „Misericordia”.

2. Taniec

W wieku przedszkolnym uczęszczała na zajęcia taneczne w BDK. W wieku 9 lat zaczęła chodzić na zajęcia taneczno-fitnessowe „Kids fit”. Tańczy w tej grupie pod nową nazwą „The Dance Story” do dzisiaj, w Akademii Alternatywnego Rozwoju „Rozwiń Skrzydła”. Wiele razy występowały na różnego rodzaju imprezach charytatywnych i kulturalnych.

3. Czytanie książek

Pasja czytania książek rozwinęła się w wakacje 2019r. Na czytanie poświęca każdą wolną chwilę. Brała udział w akcji promującej czytelnictwo „#cojaczytam”.

4. Rysowanie/plastyka

Talent twórczy rozwija w sobie od dziecka. Nigdy nie chodziła na żadne zajęcia, jest samoukiem. Brałam udział w wielu szkolnych i pozaszkolnych konkursach plastycznych i artystycznych.

5. Jazda konna

Od prawie roku uczy się jeździć konno, co bardzo ją wciągnęło. To interakcja z żywym zwierzęciem, dlatego tak to polubiła.